معرفی کیف ارز دیجیتال رایگان Faucet Hub

489

 معرفی کیف ارز دیجیتال رایگان Faucet Hub

امروز میخواهم یک میکرو والت جدیدی را به شما معرفی کنم. این میکرو والت سایت Faucet Hub می باشد که با سایتهای زیاد و مختلف کسب بیت کوین کار میکند و شما می توانید تمام درآمد خودتان از این سایتها را یکجا در این سایت جمع کنید و بعد از رسیدن به مبلغ حداقل ۲۰،۰۰۰ ساتوشی که مبلغ چندان بالایی نیست آن را به یکباره به حساب بلاکچین خود واریز کنید.

برای باز کردن اکانت در این سایت کافیست که با وارد شدن به صفحه اصلی سایت بر روی Sign up در گوشه بالایی و سمت راست صفحه کلیک کرده که ذر این صورت با فرمی مانند عکس زیر برخورد خواهید کرد.

 معرفی کیف ارز دیجیتال رایگان Faucet Hub

در قسمت Account Information در بالا سه باکس وجود دارد که در اولی شما باید یوزرنیم انتخابی خود را وارد کنید و در باکس دوم ایمیل خود را بنویسید و در سومی بار دیگر ایمیل خود را وارد کنید. در قسمت دوم با نام Wallet، یک باکس بیشتر وجود ندارد که مربوط به آدرس بیت کوین شما است و شما باید در اینجا آدرس بیت کوینی خود، در سایت بلاکچین را وارد کنید. در قسمت سوم با نام Security، باید در باکس اول پسورد خود را به دلخواه وارد کنید و بار دیگر پسوردتان را در باکس دوم وارد کنید. در پایین آن باید تیک مربوط به جمله I agree to the Terms & Conditions را زده و در پایان همه اینها، کد امنیتی مربوطه را در قسمت Choose a Captcha، که در زیر آن به شما نشان داده شده است، وارد کنید و بر روی دکمه Sign up کلیک کنید. با این کار، کار ثبت نام شما پایان یافته است و شما دارای اکانت خود در این سایت شده اید.

برای ثبت نام در این سایت، اینجا را کلیک کنید

Leave A Reply

Your email address will not be published.